H E T I R E N D

NYÁR
2019. június 14-től

„Mert nem beszédben áll az Isten országa, hanem erőben.”
(1Kor 4,20)

Hétfő, június 24.

1. A 12.d osztály szóbeli érettségi vizsgáival kezdődik a 2. szóbeli vizsgahét.
2. Munkaidő-nyilvántartó lapok és jelenléti ívek leadási határideje Bandel Zsanett gazdasági ügyintézőnél és Varga Sándor gondnoknál. 9 munkanappal számolunk. (Június 3-14).
3. 9.00-kor a Magyar Diáksport Szövetség és Magyar Atlétikai Szövetség versenyrendszert megújító stratégiai egyeztetésén vesz részt Budapesten Scheidler Géza tanár úr.
4. A mai napig kell visszahozni a bizonyítványokat.

Kedd, június 25.

1. A 12.c osztály szóbeli érettségi vizsgája kezdődik a mai napon.
2. 18 órától a történelem munkaközösség záróértekezlete kezdődik a pinceklubban.

Szerda, június 26.

1. A mai naptól kezdődik a 12.e osztály szóbeli érettségije.
2. A kollégiumi nevelőtestület tanévzáró értekezlete kezdődik 9.00-kor a kisebédlőben.

Csütörtök, június 27.

1. Stróbl Terézia tanárnő a Szekszárdi Apáczai Csere János Szakgimnáziumban lát el érettségi elnöki feladatot Dombóváron.

Péntek, június 28.

1. Stróbl Terézia tanárnő a Szekszárdi Apáczai Csere János Szakgimnáziumban lát el érettségi elnöki feladatot Dombóváron.
2. 11.30-kor tanévzáró értekezlet lesz az Atlétikai Csarnok tánctermében.

Szombat, június 29.

1. Magyar Köztársaság Ifjúsági Országos Atlétikai Bajnoksága Miskolcon

Vasárnap, június 30.

Nyári táboraink:

IDŐPONT PROGRAM
Július 1-7-ig Péter Csaba tanár úr biológia tábort szervez a Dunántúli Középhegységben.
július 2-6. Római-vatikáni jutalomútra “repül” Zareczky András és Galág Botond Balázs, akik megnyerték a “Mély(k)víz” c. kárpát-medencei műveltségi vetélkedőt. Az útra felkészítő tanáruk, Gruber László tanár úr kíséri el őket.
július 11-14. A szlovén határ közelében fekvő Szécsiszigeten rendezzük meg idei kvíztáborunkat, amelyet Gruber László tanár úr vezet.
július 16-31. Gruber László tanár úr három társával Vámbéry Ármin nyomdokain járva Üzbegisztánba látogat.
július 18 – 21. U20 Atlétikai Európa Bajnokságon vesz részt Varga Lőrinc a svédországi Boras-ban
július 21-24. Az SZTE Szent-Györgyi verseny győztesei Kozma Csaba, Horváth Ákos és Tanner Norman a Heidelbergi Egyetemre látogatnak a Szegedi Tudományegyetem szervezésében. Kísér: Tanner György tanár úr.
Július 27-28. Magyarország 124. Atlétikai Bajnoksága Budapest
Július 29 – augusztus 17. A Magyar Atlétikai Szövetség országos rúdugró tábora használja sportlétesítményeinket
Augusztus 10. Bonyhádi ugrónap – országos atlétikai verseny a Schulek Ágoston pályán
Augusztus 12-16-ig egyhetes atlétikai edzőtábor iskolánkban
Augusztus 13-18-ig Színjátszó tábor a kollégiumban
augusztus 16-27. Olasz vulkántúrára indul a bonyhádi gimnázium csapata, ahol a Vezúvtól az Etnáig, s a Vulcano-tól a Stromboli állandóan működő tűzhányójáig  vezet útjuk.
Augusztus 18-23. Zánkai tábor a 9.f osztálynak
Augusztus 21-24. Nyelvi táborok zajlanak német és angol nyelvből
Augusztus 24-25. Ifjúsági és Junior Magyar Liga döntők – Budapest
Augusztus 27-29. Szecskatábor iskolánkban

A 2019/2020-as tanévet
2019. szeptember 01-jén 17 órai kezdettel nyitjuk meg.
A kollégisták szeptember 01-jén (vasárnap)
14 órától tudnak beköltözni a kollégiumba.
Tanévkezdés: 2019. szeptember 02. (hétfő) 7.45-kor.

V E R S E N Y E R E D M É N Y E K

Név Osztály Verseny Típus (pl. nemzetközi) Helyezés Szint / forduló Tantárgy Felkészítő tanár Megjegyzés
Elekes Júlia 9F AJTP Művészeti Fesztivál országos 4. hely;
különdíj
országos döntő Ének-zene    
Halász Ervin 9F AJTP Művészeti Fesztivál országos 4. hely;
különdíj
országos döntő Dráma Kutnyánszkyné Bacskai Eszter  
Tóth Bence 9F AJTP Művészeti Fesztivál országos 4. hely;
különdíj
országos döntő Dráma Kutnyánszkyné Bacskai Eszter  
Terenyei Henrietta 9F AJTP Művészeti Fesztivál országos 4. hely;
különdíj
országos döntő Dráma Kutnyánszkyné Bacskai Eszter  
Molnár Annamária 9F AJTP Művészeti Fesztivál országos 4. hely;
különdíj
országos döntő Dráma Kutnyánszkyné Bacskai Eszter  
Makrai Zsófia 9F AJTP Művészeti Fesztivál országos 4. hely;
különdíj
országos döntő Dráma Kutnyánszkyné Bacskai Eszter  
Kancz Mónika 9F AJTP Művészeti Fesztivál országos 4. hely;
különdíj
országos döntő Dráma Kutnyánszkyné Bacskai Eszter  
Gergely Csilla 9F AJTP Művészeti Fesztivál országos 4. hely;
különdíj
országos döntő Dráma Kutnyánszkyné Bacskai Eszter  
Gál Dorina 9F AJTP Művészeti Fesztivál országos 4. hely;
különdíj
országos döntő Dráma Kutnyánszkyné Bacskai Eszter  
Elekes Júlia 9F AJTP Művészeti Fesztivál országos 4. hely;
különdíj
országos döntő Dráma Kutnyánszkyné Bacskai Eszter  
Antal Johanna 9F AJTP Művészeti Fesztivál országos 4. hely;
különdíj
országos döntő Dráma Kutnyánszkyné Bacskai Eszter  
Kancz Mónika 9F AJTP Művészeti Fesztivál országos 2. hely országos döntő Irodalom Kutnyánszkyné Bacskai Eszter Versírás
Tóth Merse Ferenc 9C Alkotói pályázatok: Tömörkény, országos és regionális meghirdetésűek országos 2. hely országos döntő Irodalom Kutnyánszkyné Bacskai Eszter, Bozó Zsuzsanna Janikovszky Éva mese- és novellaíró pályázat eredménye
Kancz Mónika 9F AJTP Művészeti Fesztivál országos 1. hely országos döntő Irodalom Kutnyánszkyné Bacskai Eszter  
Horváth Antal 9F AJTP Művészeti Fesztivál országos 1. hely országos döntő Irodalom Kutnyánszkyné Bacskai Eszter  
Fábián Daniella 12D Alkotói pályázatok: Tömörkény, országos és regionális meghirdetésűek országos 3. hely országos döntő Irodalom Antóni Judit, Dr.  
Farkas Flóra 12D Alkotói pályázatok: Tömörkény, országos és regionális meghirdetésűek országos 1. hely országos döntő Irodalom Antóni Judit, Dr.  
Kancz Mónika 9F Alkotói pályázatok: Tömörkény, országos és regionális meghirdetésűek országos 3. hely országos döntő Irodalom Kutnyánszkyné Bacskai Eszter  
Rónai Márk 9C Éneklő Ifjúság országos minősítés országos 2. hely;
dicséret
országos döntő Ének-zene Stargl Szilvia Arany Diplomával
Gonda Orsolya 9B Éneklő Ifjúság országos minősítés országos 2. hely;
dicséret
országos döntő Ének-zene Stargl Szilvia Arany Diplomával
Stein Felix Gabriel 8A Hevesy György Kémiaverseny országos 23. hely döntő Kémia Nagy István  

A tanév korábbi hetirendjei:

2018.09.03-09., 2018.09.10-16., 2018.09.17-23., 2018.09.24-30.,2018.10.01-07.,2018.10.08-14., 2018.10.15-21.,2018.10.22-28., 2018.10.29-11.11., 2018.11.12-16., 2018.11.19-25., 2018.11.26-12.02., 2018.12.03-12.09., 2018.12.10-16., 2018.12.17-23., 2018.12.24-2019.01.06., 2019.01.07-13., 2019.01.14-20., 2019.01.21-27., 2019.01.28-02.03., 2019.02.04-10., 2019.02.11-17., 2019,02.18-24., 2019.02.25.-03.03., 2019.03.04-10., 2019.03.11-17., 2019.03.18-24., 2019.03.25-03.31., 2019.04.01-07., 2019.04.08-14., 2019.04.15-21., 2019.04.22-28., 2019.04.29-05.04., 2019.05.06-12., 2019.05.13-19., 2019.05.20-26., 2019.05.27-06.02., 2019.06.03-09., 2019.06.10-16.